Dikkat - JavaScript kapalı, Tarayıcınızın JavaScript ayarlarını kontrol edin. Tarayıcı ayarlarından JavaScript durumunu aktifleştirmeniz gerekli

HAKKIMIZDA

Bugün CÖZÜM Ahşap Profil Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak bilinen firmamız, 2014 yılında Yeşil Kapı Mobilya olarak Kartal – İstanbul’ da kurulmuştur. Kısa süre içerisinde, müşteri memnuniyeti yüksek ve kaliteli ürünler üretilmiş ve toplam 3000 m² lik üretim tesisi haline gelmiştir.

Günümüzde, 14000 m² kapalı alanı ve 10000 m² açık lojistik, depolama ve genel alanı olan CÖZÜM Ahşap Profil Sistemleri 75 kişilik mavi yaka, 17 kişilik beyaz yakalı olmak üzere toplam 92 kişilik profesyonel kadrosu, 17 yurtiçi bayisi, 5 yurtdışı bayisi ve çözüm ortaklarıyla birlikte, yüksek teknoloji ile hizmet vermektedir.

CAPS DOOR ve CAPS PROFİLE markaları bu süreçte doğmuş ve 2018 yılında da yurtdışı pazarına açılarak, marka bilinirliği ve satış ağı genişletilmişir. Böylelikle ; yurtiçi ve yurtdışında bulunan mobilyacılara, otellere, inşaat firmalarına ve mimarlık firmalarına hizmet verilmektedir.

2016 yılı başından beri koyduğumuz hedefleri, 2017 yılı sonunda da geçerek başarıyla 2018 yılına girmiş ve artan büyümesiyle bu yıl içerisinde de hedeflerimizi geçeceğimiz güvencesini sağlamıştır.

Bayi sayılarını çok arttırmak yerine sağlıklı ve güçlü büyümek ve sistem üzerine kurulu, sürdürülebilir bir düzen oluşturmak öncelikli hedefimizdir. Bu bağlamda 2018 yılı sonunda hedeflediğimiz yurtiçi bayi sayısını 22’ ye ve yurtdışı bayi sayısını da 6’ ya çıkartmak istiyoruz.


Yükleniyor...